KONST / Litografier / Färglitografi 13899321
nr 1389 9321
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 338/400, daterad -68. Motivet: ca 37x49 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:56:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)